Aranżacja stołu na przyjęcie w ogrodzie – 4 inspiracje

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Nadeszły już ciepłe dni, które skłaniają nas do wyjścia na zewnątrz. To właśnie w ogrodach najchętniej spędzamy czas w upalne dni i to tam dość często będą odbywać się wszelkiego rodzaju spotkania towarzyskie i przyjęcia. W jaki sposób zaaranżować stół? Oto 4 propozycje, które naszym zdaniem zasługują na uwagę!

Zwiewnie i biało

Stół przykryj białym, koronkowym obrusem. To on będzie grał pierwsze skrzypce. Dodaj do tego jasnobeżowe bieżniki i użyj białych talerzy. Całość mogą dopełnić białe świece i kwiaty. Hortensje w donicach świetnie się do tego nadadzą.

Natura i prostota

Jeśli jesteś posiadaczem drewnianego stołu, pół sukcesu już za Tobą. Możesz przykryć go jutowym bieżnikiem. W małych wazonikach wstaw polne drobne kwiaty. Dodaj białą zastawę i gotowe!

Geometria i kolor

Na stole ułóż bieżnik w geometryczne wzory: pasy, linie czy kratkę w stonowanych kolorach, najlepiej w czerni i bieli. Wazony wypełnij feerią barw zawartą w kwiatach. Dodaj kryształowe kieliszki, białą zastawę i dość eleganckie sztućce.

Moc światła

Na stole rozłóż obrus lub bieżnik. Ułóż na nim talerze wraz ze sztućcami. Całość aranżacji wypełnij światłem z latarenek bądź świec stojących solo lub na świecznikach. Nas stołem umieść girlandę lampek, która stworzy niepowtarzalny klimat i zapewni oświetlenie, dzięki czemu będziecie mogli bawić się do późnych godzin nocnych.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*