Dekoracje ściany w stylu art deco – tapety i obrazy

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Styl art deco kojarzy się z pięknymi, kolorowymi dekoracjami, które przypominają wielkie dzieła sztuki. Można jednak w łatwy sposób wprowadzić go do swojego wnętrza. Sprawdź nasze inspiracje.

Tapety w stylu art deco

Tapety dekoracyjne powróciły do łask, a to za sprawą mnogości wzorów i kolorów, a także łatwego montażu. Tak naprawdę nie trzeba mieć wielkich umiejętności, aby poradzić sobie z udekorowaniem ściany.

Dekoracje ściany w stylu art deco, czyli zdobione tapety, powinny być bardzo widoczne. Mogą stanowić jedynie kontrastujący element, pasujący do reszty wnętrza. Pamiętaj o tym, aby tapety w stylu art deco nie przytłumiły pomieszczenia. W mniejszych salonach czy sypialniach, postaw na jasne odcienie oraz większe wzory.

Obrazy w stylu art deco

Małe dzieła sztuki, czyli obrazy w stylu art deco możesz otrzymać w Twoich lokalnych galeriach, a także w Internecie. Zorientuj się też, gdzie możesz nabyć dekoracje od prawdziwych artystów. W ten sposób, wspierasz ich działalność, a Ty masz pewność, że zdobisz dom oryginalnymi obrazami w stylu art deco.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*